יתרונות וחסרונות השקעה

השקעות פיננסיות נעשות מתוך רצון עתידי לבצע תשואות כספיות סתם ככל שההכנסות מהארגון בו נעשית ההשקעה. במידה וספסר ערך פרטי ירכוש נתח בארגון הרכבה נייד, תהליך המחשבה העומד מאחורי זה יהיה תועלת כלכלית מהרווח שמשלם הארגון המוחזק. בהשקעה חיונית, ספקולציות מצפות משמעותית יותר כניגוד להשקעה הכספית.

ספקולנטים בעלי ערך פרטי, תעשיית הון סיכון ומומחים פיננסיים של שליחים מבורכים הם המומחים הפיננסיים והרציונל שלהם מאחורי השקעות ברכישת הטבות באמצעות רווח ואנרגיה לגבי התמריץ שלהם לאורך כל השנים.

השקעה כספית היא יתרון שמכניסים אליו מזומנים מתוך ציפייה שהוא יתפתח או יכיר לסכום מזומנים גדול יותר. המחשבה היא שאחר כך תוכלו להציע אותו בעלות גבוהה יותר או לרכוש עליו מזומנים בזמן שיש ברשותכם. יתכן שאתה מקווה לפתח משהו במהלך השנה שלאחר מכן, למשל, להניח משהו בצד לרכב, או במהלך 30 השנים שלאחר מכן, למשל, לשים משהו בצד לפרישה.

האופן בו אתה תורם את המזומנים הללו יכול להיות שונה לחלוטין. הזמן מניח חלק קריטי בפירוק ההשקעה הכספית. מעבר זמן נוסף שיש לך, אתה לוקח יותר סיכון, ופוטנציאל להרוויח יותר! חשוב לציין כי ישנה גם משמעות כספית של השקעות כספיות המסדירות את האופן שבו ארגונים מכניסים משאבים לפריטים, חומרה, מפעלים, נציגים ומלאי.

אנו צריכים לקחת אלברט בתנאי מפתח עיקריים של כמה דברים שיודעים ביחס להשקעות הכספיות.

הערכה פירושה תוספת להערכה הפיסקלית. לדוגמה, אתה רוכש הצעת מניות תמורת 10 דולר, ואחרי שנה זה שווה 15 דולר; המניה אישרה 5 דולר.

רווח הוא הקצאה של חלק מהכנסות הארגון, שנבחר על ידי הגוף המנהל, לכיתה של בעלי מניותיה. ניתן להפיק רווחים כתשלומי כסף, כהצעות של מניות או רכוש אחר … למשל, אתה מכניס משאבים למניה של מיקרוסופט, וזה עשוי לשלם לך רווח של 5 דולר להצעה. אם הסיכוי שתביעת 500 הצעות, תקבל 500 $ 5 $ שהם 2,500 $!

שיעור הפרמיה מועבר בדרך כלל כשיעור שנתי מהראשונים ומושפע מהיצע המזומנים, הגישה הכספית, הסכום שנרכש, הצליל הפיננסי של הלווה ושיעור הנפיחות. שני סוגי התככים הם תככים פשוטים ודיבידנדים המכפלים את עצמם. לדוגמה, יתכן ויהיה לך 10,000 דולר בניירות ערך בקרן המילואים הממשלתית המפצים 5% מסקרנים מדי שנה; זה מציין 500 דולר לשנה!

איכויות השקעה פיננסית
המומחה הפיננסי לא יהיה עסוק בתחזוקת העסק – בכל מקרה אורך הארגון מועיל והוא רוכש את הרווחים הרגילים להשקעות. במידה וספסר פיננסי רואה את המקדמים כבלתי אפקטיביים, המומחה הפיננסי עשוי לנסות לקרוא למפקחים ייחודיים לניהול הארגון.

הספקולציה תלויה במידה בולטת יותר בממשל הנוכחי עצמם, לא דומה למומחים פיננסיים מרכזיים.

מהסיבה לעיל, הם גם צריכים להמשיך עם קרבת הממשל הנוכחי של הארגון. הם, לרוב, לא נותנים יציאה לסופרים או למינהל הקיים. בנוסף הם לא יהיו עסוקים בדרך כלל בשליטת שליטה.

בדרך כלל, הם לא קונים מניות מבעלי המניות הנוכחיים, ובכל זאת רוכשים מניות שמיועדות לאחרונה בקווים אלה ומחדירים עתודות לארגון כהון פיתוח במקום לתת דרכים לבעלי המניות הנוכחיים, שעושים מינימום תועלת לתוקף הארגון. .
מומחים פיננסיים רוצים שהעסק שלך אמור, בטווח הרחוק, להרוויח על ידי ספקולטי חיוני או שהוא צריך להעלות נושא פתוח של ההצעות שלו.

ספקולנטים פיננסיים מכניסים משאבים למספר ארגונים שמבינים שחלק מההשקעות יתעצם בעוד שהאחר עשוי להצליח במידה רבה. כמו כן, הם מנסים לבקש זכויות מסוימות אשר יבטיחו כי יוכלו לרכוש הון רב יותר בארגון אם הארגון יצליח.

מיני השקעות פיננסיות
קשרים
המונח תחת המעמד הכללי הנקרא "ניירות שכר", הביטוי "אג"ח" משמש בדרך כלל לרמיזה על כל נקבע בהתחייבות. כשאתה רוכש נייר ערך אתה מעניק אשראי (הלוואה) את המזומנים שלך לארגון או ממשלה. כתוצאה מכך, הם מסכימים לתת לך התלהבות מזומנים שלך ובטווח הארוך להחזיר לך את הסכום שהלוואת.

הקסם העיקרי של קשרים הוא טובתם. עם סיכוי נמוך שאתה קונה אג"ח מממשלה עקבית, ההשקעה שלך היא לכל דבר ועניין מובטח (או "חופשי מקריות" בדיבור התורם). הביטחון והיציבות, יהיו ככל שיהיו, כללו כמה חסרונות גדולים. מכיוון שיש מעט סכנה, יש החזר פוטנציאלי מינימלי. לפיכך, שיעור הרווח לניירות ערך הוא במידה רבה נמוך יותר מאשר ניירות ערך שונים.

מניות
כשאתה רוכש מניות (או 'ערכים'), אתה מתגלה כבעלי בעל העסק. זה נותן לך את הפריבילגיה להצביע בישיבת בעלי המניות ומאפשר לך לקבל את כל ההטבות שהארגון מקצה לבעליו – הטבות אלה נקראות כרווחים.

בעוד איגרות חוב נותנות זרם שכר עקבי, מניות אינן יציבות. כלומר, הם מתלבשים בתמריץ כל יום. כשאתה קונה מניה לא מובטח לך דבר. מניות רבות אינן משלמות רווחים, ומרוויחות רק על ידי הרחבת ההערכה ועלייה במחיר – דבר שלא יתרחש.

בניגוד לאג"ח, מניות נותנות תשואות פוטנציאליות בינוניות. ברור שיש עלות לפוטנציאל הזה: עליכם לקבל את הסכנה לאבד כמה חלק גדול מההשקעה.

קרנות משותפות
חנות משותפת היא תערובת או תערובות של מניות ואגרות חוב. כשאתה קונה עתודה משותפת, אתה מאגד את המזומנים שלך עם מומחים פיננסיים שונים, ובכך מאפשר לך (כמרכיב בהתכנסות) לשלם למנהל מומחה לבחור ניירות ערך מסוימים עבורך. טוב לעלות על נכסים משותפים על פי מתודולוגיה מסוימת, ושטחה המרכזי יכול להיות בערך כל דבר: מניות נרחבות, מניות קטנות, אג"ח ממשלות, אג"ח מארגונים, מניות ואג"ח, מניות במפעלים ספציפיים, מניות בפרט אומות, וההסתבכות נמשכת.

העמדה החיובית המהותית של חנות משותפת היא שאפשר לתרום מזומנים של אדם בלי הזמן או המעורבות בבחירת השקעות.

השקעות בחירה: אופציות, חוזים עתידיים, מט"ח, זהב, נדל"ן וכו '.

ישנם שני ניירות ערך בסיסיים: ערך וחובה הנקראים גם מניות וניירות ערך. אמנם ניתן לסווג השקעות רבות (אם לא רוב) כאחת משתי המעמדות הללו, אך ישנם רכבי אופציה רבים המדברים על סוגים מבולבלים יותר של ניירות ערך וטכניקות תורמות.

החדשות המרוממות הן חדשות שככל הנראה אינן חייבות ללחוץ על השקעות אופציות לקראת תחילת מקצוע התורמים שלך. הם בסך הכל ניירות ערך גדולים עם סכנה גבוהה / בעלי תגמול גבוה שהם בלתי צפויים משמעותית ממניות וניירות ערך ישנים רגילים. כן, יש דלת פתוחה לתועלות אדירות, ובכל זאת הם דורשים מידע ספציפי. כך שאם מישהו לא מבין מה הם עושים, אתה יכול להכניס את עצמך לאי נוחות רבה.

יתרונות ההשקעה הכספית
השקעות פיננסיות הן כרגע כלי ההשקעה המיינסטרימי ביותר והן נותנות כמה נסיבות חיוביות לספסרים, כולל הנלווים לכך:

ניהול תיקים מתקדם
צריך לשלם הוצאה מינהלית כהיבט עיקרי ביחס ההוצאות, המשמש להעסקת מפקח על תיקים מומחים המדריך אותך ברכישה והצעה של מניות, אגרות חוב וכדומה. בדרך כלל מדובר בעלות מועטה לשלם עבור עזרה בניהול תיק השקעות.

השקעת דיבידנד
כאשר מבוטאים רווחים ושכר פרמיה אחר עבור הרזרבה, ניתן להשתמש בה לרכישת הצעות נוספות בחנות המשותפת, באופן זה עוזר להשקעה שלך להתפתח.

הפחתת סיכונים (בטיחות)
הפחתה בסיכון התיק מושגת על ידי ניצול הגיוון, מכיוון שרוב הנכסים המשותפים יכניסו משאבים למקום כלשהו בטווח של 50 עד 200 ניירות ערך נפרדים – תוך הסתמכות על אינטרס הליבה שלהם. כמה כספי שערי מניות משותפים טוענים לפחות 1,000 עמדות מניות בודדות.

נוחות ותמחור הוגן
נכסים משותפים הם נורמליים ופשוטים לרכישה. בדרך כלל יש להם השקעות פחות או פחות פחות (חלקם בסביבות 2,500 $) והם מוחלפים פעם אחת ביום בערך הסגירה של המשאב הנקי (NAV). זה מחליף את שינוי הערך למשך היום ופתחי ארביטראז 'שונים שמשקיעים פורמליים מחדשים.

הסיכויים להחזר טוב בזמן קצר
אכן, גם בעבר אנשים הגדילו רווחים גדולים מהשקעותיהם בבורסה בניירות ערך, ולרוב יש להם הזדמנות הגונה לרכוש הטבות אדירות כאשר בוחרים להכניס משאבים לחילופי ניירות ערך. באופן זה, כשאתה מכניס משאבים לחילופי ניירות ערך בהודו, למרות העובדה שאתה מציב את עצמך בפני הרבה סכנות, אתה גם יכול להשיג תשואות נהדרות בפרק זמן קצר.

בעלות על מיעוטים
כל הדברים הנחשבים, זה נשמע כמו מצג שווא, ובכל זאת, כאשר מישהו מכניס את המזומנים שלו למניות של ארגון שמועה, מהלך אחד לעבר הפיכתו לבעל מדור של הארגון, ללא קשר להצעה המועטה ככל שיהיה. אפשר לשפר את הנותרים בשוק על ידי הצבת מזומנים בארגונים שונים. בנוסף, תוכלו לצאת בכל נקודה שתצטרכו.

חסרונות השקעה פיננסית
יחסי הוצאה גבוהה ותשלום מכירות
אם אינך שם לב ליחסי הוצאות קרנות נאמנות ודמי מכירה; הם יכולים לצאת מכלל שליטה. היזהר מאוד כשאתה משקיע בקרנות עם יחס הוצאות גבוה מ -1.20%, מכיוון שהם ייחשבו בקצה העלות הגבוה יותר. היזהר מדמי הפרסום 12b-1 ודמי מכירות באופן כללי. יש כמה חברות קרנות טובות בחוץ שאין להן דמי מכירה. העמלות מקטינות את תשואות ההשקעה הכוללות.
שימוש לרעה בניהול
נזלת, תחלופה והתלבשות חלונות עשויים לקרות אם המנהל שלך מתעלל בסמכותו. זה כולל סחר מיותר, החלפת יתר ומכירת המפסידים לפני סוף הרבעון לתיקון הספרים.

חוסר יעילות מס
תרצו או לא, למשקיעים אין ברירה כשמדובר בתשלומי רווח הון בקרנות נאמנות. בגלל המחזור, הפדיונות, הרווחים וההפסדים בהחזקות אבטחה לאורך השנה, בדרך כלל המשקיעים מקבלים חלוקות מהקרן המהווים אירוע מס בלתי נשלט.

ביצוע סחר לקוי
אם אתה מבצע את סחר קרנות הנאמנות שלך בכל עת לפני זמן הקיצוץ של ה- NAV באותו יום, תקבל מחיר סגירה זהה ל- NAV לקנייה או מכירה של קרן הנאמנות. למשקיעים המחפשים זמני ביצוע מהירים יותר, אולי בגלל אופקי השקעה קצרים, סחר יומי או תזמון השוק, קרנות נאמנות מספקות אסטרטגיית ביצוע חלשה.

השקעות נדיפות
השקעה ב- BSE חשופה לסיכונים רבים מכיוון שהשוק תנודתי. המניות של חברה משתנות כל כך הרבה פעמים ביום אחד בלבד. תנודות מחירים אלה אינן ניתנות לצפייה ברוב הפעמים והמשקיע לעיתים נאלץ להתמודד עם הפסד חמור בגלל אי ​​וודאות כזו.
עמלות תיווך הורגות מרווח רווח
בכל פעם שמשקיע רוכש או מוכר את מניותיו; עליו לשלם סכום כלשהו כעמלת תיווך למתווך, ההורג את שולי הרווח.

דורש זמן רב
השקעה ב- NSE אינה קלה כמו השקעה בהגרלה כפי שאתה צריך להשלים רשמיות רבות בתהליך ומכאן זמן רב.

לפיכך נעשות השקעות פיננסיות בציפייה עתידית לבצע תשואות כספיות בלבד מבחינת תזרים המזומנים מהחברה בה מבוצעת ההשקעה. המשקיע מסתמך במידה רבה יותר על ההנהלה הקיימת עצמה, בניגוד למשקיעים אסטרטגיים. ניתן להשתמש במונח "השקעה" כדי להתייחס לכל מנגנון המשמש לייצור הכנסה עתידית. במובן הכלכלי זה כולל רכישת אג"ח, מניות או נכסי נדל"ן. בנוסף, ניתן לראות את הבניין שנבנה או מתקן אחר המשמש לייצור סחורות כהשקעה. ייצור של מוצרים הנדרשים לייצור מוצרים אחרים עשוי להיתפס גם כמשקיע.

ישנם יתרונות וחסרונות בעת ההשקעה בשוק הפיננסי, אך יש לקחת סיכון זה כדי להשקיע כסף בצורות שונות כדי להבטיח את עתידם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *