כיצד למצוא נכסים להשקעה

עד לנקודה זו התמקדנו בהכנות לקריירת ההשקעות שלך. עם זאת, לא יספיק פשוט לנתח עסקאות. בשלב מסוים, תצטרך לצלול ולקנות את הנכס הראשון שלך. פרק זה יתמקד בדרכים הטובות ביותר למצוא את הנכסים הטובים ביותר, לנהל משא ומתן על העסקאות הטובות ביותר, ולוודא שתעבור את הסגירה במקשה אחת.

איך להרוויח כשאתה קונה את נכס ההשקעה שלך

לא תתחיל את קריירת ההשקעות שלך בהנחת צ'ק שומן גדול; סוגים אלה של צ'קים יגיעו לאחר שתיישם בהצלחה את אסטרטגיות ההשקעה שלך. עם זאת, הרווחים שאתה מרוויח ניתנים להשגה או להשמדה בעת הרכישה. אז מה המשמעות של רווח "כשאתה קונה?"

כדי להרוויח בעת רכישתך, עליך לרכוש נכס במחיר שיבטיח את הרווחים הרצויים שלך על סמך יכולתך לבצע את אסטרטגיית היציאה שלך. במילים אחרות, אתה צריך לקנות חכם. אם אתה משלם יתר על המידה עבור נכס, שום סכום של רצון, תקווה או שיפור זה לא יהפוך את ההשקעה שלך לכדאית. ניתן למצוא פרוקטים חדשים באשדוד להשקעה.

אמנם אינך יכול לחזות בדיוק של 100 אחוז לאן השוק עשוי להגיע, אך תוכל להבין היכן הוא נמצא כיום.

קריטריוני הקניות של נכסי ההשקעה שלך

כעת, לאחר שהבנתם מדוע חשוב להשיג עסקה נהדרת (לנעול את הרווחים שלכם בהתחלה), הגיע הזמן להתחיל לחפש נכס. לפני שתעשה זאת, הגדיר את קריטריוני הבחירה שלך. חלק זה יתמקד בקריטריונים, מדוע זה חשוב וכיצד להגדיר את זה שלך.

דמיין שאתה רוצה להשתמש במתכון חדש להכנת ארוחת הערב. אתה מוציא ספר בישול כדי למצוא מתכון שנראה טוב, מגלה ארוחת עוף אפויה ונאה ומכין את רשימת הרכיבים שלך כדי להכין את הארוחה למשפחתך. אתה פונה לחנות ומתחיל לאסוף את הפריטים ברשימה שלך: עוף, בזיליקום, שמן זית ופריטים אחרים ממלאים את העגלה שלך. פתאום אתה רואה את הספגטי ונזכר במתכון אחר שפעם רצית לנסות עם ספגטי. אתה מושיט יד לספגטי, אבל אז אתה זוכר את רשימת הקניות שלך. ספגטי לא מופיע ברשימה לארוחת הערב, אז אתה מחזיר את הסחת הדעת על המדף וממשיך בדרכך להכין ארוחת ערב מושלמת למשפחתך.

נדל"ן אינו שונה. רשימת קריטריוני הבחירה שלך תהיה בדיוק כמו רשימת המרכיבים שלך. זה נועד לשמור על התמקדות בקניות של הדברים שאתה צריך כדי שלא תבזבז כסף על דברים אחרים שנראים טוב לאורך הדרך. נדל"ן הוא תחום מרגש עם הרבה נישות ואסטרטגיות שונות, כך שקל להסיח את הדעת מהדבר הגדול או מהטרנד הבא. קיום קריטריונים לבחירה מוגדרים בבירור יעזור לך להישאר ממוקד ולהימנע משיתוק ניתוח – ולהשאיר אותך בדרך לרכוש נכס השקעה מעולה. על ידי הגדרת הקריטריונים שלך, תצמצם את הבחירות בשוק ובכך תבטל את הרוב המכריע של העסקאות (הסחות דעת). במקום זאת, תתמקד במציאת סוגים בלבד של עסקאות שאתה מעוניין לקנות.

יצירת קריטריונים לבחירה שלך

בפרק 3 בחנו מספר נישות שונות שתוכלו להשקיע בהן, וכן מספר אסטרטגיות בהן תוכלו להשתמש כדי להשקיע. הגיע הזמן לבחור את הנישה והאסטרטגיה שלך, ולהציע רשימת קריטריונים כדי לצמצם עוד יותר את הבחירה שלך.

ישנם מספר פריטים שונים שיש לשקול להוסיף לרשימת הקריטריונים שלך. אלה עשויים לכלול:

העיר
שְׁכוּנָה
גודל הנכס (מטרים רבועים)
גודל מגרש
מצב הנכס
מספר יחידות
שיעור מכסה
תזרים מזומנים
פוטנציאל הערכה

אף אחד לא יכול להגיד לך בדיוק מה הקריטריונים שלך לנכס להשקעה צריכים או לא צריכים לכלול. חלקם יסתכם בהעדפה אישית, כגון, "אני רוצה לקנות רק בסיאטל", או "אני רוצה רק בתים עם מרתפים", אך רוב הקריטריונים שבחרתם יהיו ספציפיים לסוג ההשקעה. לדוגמא, אם אתם מעוניינים להפוך למשקיע קנייה והחזקות של יחידות קטנות, רב-משפחתיות, הקריטריונים שלכם יכללו נכסים קטנים ורבים-משפחתיים וזה לא יכלול מבני מסחר ישנים.

על ידי ציון מבעוד מועד לאילו נכסים אתה מוכן להסתכל (אלו העומדים בקריטריונים שלך), החיפוש שלך יהפוך לניהול הרבה יותר. באותו אופן, תוכל להעביר בצורה יעילה יותר את רצונותיך לאנשים שעשויים לעזור לך לקנות נכס. אם אתה פשוט אומר לאנשים "אני מחפש נדל"ן", ככל הנראה התשובה תהיה "טוב בשבילך …" עם זאת, אם אתה מציין במקום זאת שאתה מחפש לקנות בית קטן, משפחתי בשכונת רוקפורד תמורת פחות מ -150,000 דולר, תאפשר לאחרים לחשוב על נכסים שתואמים את התיאור הזה, מה שבסופו של דבר יביא אותך לקשר עם עסקה.

היכן ניתן למצוא השקעות נדל"ן

לאחר שהקריטריונים שלך נקבעים, הגיע הזמן להתחיל לחפש את נכס ההשקעה שלך. אין ספק שראיתם שלטי "למכירה" מול בתים, אך ישנן דרכים רבות אחרות למצוא נכסי השקעה. חלק זה יחקור את הדרכים השונות למציאת נכסים. הרשימה אינה ממצה אלא התחלה טובה עבור משקיעים חדשים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *